Створення та розробка сайтів

Сайт, що працює

“Якщо Вас немає в Інтернеті, вважайте, Ви не існуєте!”, – так стверджує найбагатша людина світу Білл Гейтс.

Сьогодні, практично кожна сучасна людина користується Інтернетом. Робота, розваги, харчування, товари, послуги …

Інтернет швидкими кроками вривається в наш побут і в наше життя. І кожен підприємець рано чи пізно приходить до того, що йому необхідно створення сайту, адже сайт компанії – це невід’ємна частина успішного бізнесу у будь-якій сфері.

Можливості сайту

Залучення нових клієнтів

Ефективна реклама товарів та послуг

Покращення іміджу компанії

3 причини замовити розробку сайту у мене

Сучасний адаптивний дизайн

Ваш сайт виглядатиме однаково гарно як на комп’ютерах, так і на мобільних пристроях, що дуже важливо у сучасному світі, адже мобільних користувачів стає щороку більше. Зручність перегляду сайту та простота навігації дадуть змогу привернути увагу ваших потенційних клієнтів.

На ваш вибір попередньо пропонуватиметься кілька варіантів дизайну майбутнього сайту. Це можуть бути як готові шаблонні дизайни, що зарекомендували себе в роботі, так і різноманітні преміум теми чи повністю індивідуальний дизайн.

30-ти денна техпідтримка та супровід

Ви не залишитися на одинці із своїм новим сайтом. Протягом 30-ти днів після публікації сайту в інтернеті я допомагатиму із його супроводом та підтримкою. Ви отримаєте гарантовану допомогу і консультації з усіх питань пов’язаних з роботою вашого сайту.

Я навчу Вас, чи Вашого працівника, як потрібно наповнювати та налаштовувати сайт. Розповім та покажу усі базові принципи необхідні для повноцінної роботи з ресурсом.

Гнучкий підхід до кожного замовника

Разом ми уважно розглянемо та вивчимо увесь функціонал, який ви очікуєте бачити на сайті. Також ви отримаєте індивідуальні рекомендації, адже я орієнтований не просто на запуск звичайного веб-сайту, а намагатимусь допомогти вам організувати бізнес в онлайні.

Ми врахуємо безліч моментів: від оптимізації потрібної для SEO просування до запуску маркетингової інтернет-кампанії і постійної технічної підтримки та розвитку сайту - в цілому ви отримаєте більше, ніж просто розробку і створення вебсайту!

Як усе буде

Визначення цілей

Визначимо цілі сайту, керуючись цілями і потребами вашого бізнесу. Часто замовник не до кінця розуміє для чого йому потрібен сайт, а це головна запорука його успіху. Дамо оцінку розробки ваших завдань, спираючись на мій досвід із створення сайтів з урахуванням найменш витратних шляхів для реалізації поставлених завдань.

Для чого Вам потрібен сайт? Яких результатів плануєте досягнути? Як будете його використовувати? Хто буде його аудиторією? Ми разом знайдемо відповідь на ці та інші питання, що необхідні для ефективної роботи сайту.

Затвердження дизайну та функціоналу

На основі визначених цілей затвердимо необхідний функціонал сайту. З врахуванням ваших побажань розробимо структуру сайту та підберемо найефективніший шаблон. Це важливий момент, адже від поєднання дизайну, функціоналу та структури сайту буде залежати зручність його використання.

А від зручності використання залежатиме кількість відвідувачів та відповідно кількість потенційних клієнтів. Тож ми приділимо максимальну увагу цьому пункту.

Створення та налаштування сайту

Далі триватиме технічна робота: реєстрація домену, підбір хостингу, створення сайту, встановлення шаблону, за потреби переклад шаблону, встановлення та налаштування необхідних плагінів та віджетів. Я працюю з найкращою системою для створення сайтів WordPress, більше 58% сайтів створено саме на цій CMS.

Wordpress це найкращий та найпростіший в адмініструванні варіант для вашого для сайту. Використання даної системи забезпечує широкий, але в той же час простий функціонал.

Наповнення базовим контентом

Контент, це інформаційне наповнення вашого сайту, те, заради чого власне і потрапляє на сайт користувач. Важливо йому приділяти належну увагу. В базовий контент може входити опис ваших товарів чи послуг, контактна інформація, статті та поради для читачів, усе, що ви вважатимите за потрібне розмістити на сайті.

Усі надіслані вами текстові та графічні матеріали будуть належно опрацьовані та розміщені на сайті.

Тестування

По завершенні усіх робіт та перед запуском сайту в інтернеті ми проведемо його тестування у різних режимах, як з погляду відвідувача, так і з погляду адміністратора. Чи все виглядає як потрібно? Чи працюють усі кнопки? Чи приходять сповіщення на електронну пошту? Все має працювати як належить.

Коли розпочинаємо роботу?

ТАРИФНІ ПЛАНИ

СТАРТ

ВІД

$99

Для тих, хто хоче мати інформацію про свій бізнес в інтернеті.

 • До 3-х сторінок
 • Шаблонний дизайн
 • Основні налаштування
 • Базовий контент
 • Реєстрація в пошукових системах
 • 30-ти денна підтримка

БІЗНЕС

ВІД

$199

Ідеально підходить для бізнесу у будь-якій сфері.

 • До 10-ти сторінок
 • Шаблонний преміум дизайн
 • Повне налаштування
 • Базовий контент
 • Реєстрація в пошукових системах
 • 30-ти денна підтримка

РОЗШИРЕНИЙ

ВІД

$599

Розширений функціонал, для зростаючого онлайн-бізнесу.

 • Більше 10-ти сторінок
 • Унікалізований дизайн
 • Повне налаштування
 • Базовий контент
 • Реєстрація в пошукових системах
 • 30-ти денна підтримка
 • Внутрішня SEO оптимізація

Якщо Вам не підходять стандартні тарифні плани, ми розглянемо індивідуальну заявку під Ваші потреби.

Ви можете дізнатися більше про наші Умови користування та Політику конфіденційності.

Задайте питання

Через Фейсбук месенджер:

Фейсбук месенджер

Через форму зворотнього зв’язку:

Як можна з Вами зв'язатися?

Введіть контактну інформацію і оплатіть вартість послуг за реквізитами вказаними на сторінці, що відкриється. Після цього, я зв'яжуся з Вами, щоб уточнити деталі заявки.

Також Ви можете приєднатись до нашого списку розсилки, щоб отримувати останні новини та оновлення.

You have Successfully Subscribed!